POLECAMY

IZABELA JANACHOWSKA ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów min. czterokrotnie zajęła I miejsce na mistrzostwach Niemiec. Była półfinalistką turnieju w Balckpool w 10 tańcach. Trzykrotnie zajęła I miejsce na Mistrzostwach Belgii w 10 tańcach. Zwyciężyła w Pucharze Europy w 10 tańcach, a także zdobyła tytuł Wicemistrza w Pucharze Świata. Była również wielokrotną finalistką turniejów IDSF (Międzynarodowa Federacja Tańca Sportowego) na całym świecie. Zwyciężała także na Mistrzostwach Polski. Przyznaje, że dzięki tańcowi zwiedziła prawie cały świat, ma znajomych na różnych kontynentach, mogła poznawać różne kultury i zwyczaje. Najważniejsze jednak dla niej są dwa sukcesy: wicemistrzostwo świata w 10 tańcach i pierwsze podwójny tytuł Mistrza Polski w 10 tańcach w kategorii Youth i Amatorzy, który zdobyła jako 18 latka. Pamięta, że była wtedy w prawdziwej euforii. Jest uczestniczką programu „Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerami byli: Wojciech Medyński, Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Paweł Staliński.

Chcesz zorganizować występ Izabeli Janachowskiej? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com