POLECAMY

Zapraszamy Państwa do zorganizowania koncertu, który będzie wspaniałym wydarzeniem muzycznym dla dzieci i dorosłych. Proponowana muzyka doskonale sprawdzi się podczas pikniku rodzinnego, kolonii, warsztatów dziecięcych, obozów, Dni Miasta (zwykle wieczorem występuje gwiazda, koncert zaś w ciągu dnia może umilić czas rodzinom z dziećmi) czy innych uroczystości – zarówno tych dla niewielkiej publiczności jak i także na imprezach masowych.
Z pewnością są to zabawne i inteligentne teksty, chętnie powtarzane nie tylko przez dzieci, ale też przez dorosłych. W końcu „100 kilo sympatii i zero apatii” to cecha nie tylko małych hipopotamów, a czasem każda „królewna w ładnej sukience, może mieć brudne ręce”. Jedno jest pewne: tylko „Myszka Franciszka, w zjadaniu sera do zera, jest mistrzem świata. Tratatatata”.
Teksty piosenek uczą nowych zwrotów czy nazw. Prowokują do zadawania pytań. Kto jest najsilniejszym tatą w mieście? Czy hipopotama urządza tama? – podczas koncertu padnie jeszcze wiele takich pytań.
Jednocześnie dzieci bardzo szybko zapamiętują tekst, a proste kompozycje łatwo wpadają w ucho. Piosenki zaaranżowane są niezwykle ciekawie, pojawia się w nich mnóstwo instrumentów: banjo, ukulele, dzwonki, dzwoneczki, kotły, trąbka, puzon… do tego ciepły wokal, śmiechy dzieci, śpiew ptaków.
Nowatorstwo i niezwykłość tej muzyki, polega na poważnym potraktowaniu dziecka- słuchacza, zarówno w sferze tekstowej jak i muzycznej, choć z dużą dozą dowcipu. A obecność na scenie dynamicznej sekcji dętej spotyka się z żywiołową reakcją dziecięcej publiczności.
A wszystko to po to, by zachwycić najmłodszych czyli bardzo wymagającą publiczność !

Program Świąteczny.

Zapraszamy do zorganizowania koncertu dla dzieci, który będzie wspaniałą atrakcją podczas mikołajkowych imprez familijnych czy firmowych spotkań opłatkowych dla rodzin czy pracowników. Muzyka – niebanalna i dowcipna – ma świetne recenzje, a jej odbiór zarówno przez dzieci jak i rodziców przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Od 28 listopada 2016r. na antenie Jedynki i Trójki Polskiego Radia można usłyszeć zupełnie nową „Piosenkę Zimową”, do której zaproszona została Beata Sadowska.

Chcesz zorganizować koncert Izy Byry? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com