POLECAMY

Dysponuje 4-oktawowym głosem. Do roku 2007 związana z zespołem Abra (wcześniej znanym jako Abracadabra). W 2007 rozpoczęła karierę solową. Trzykrotnie startowała w krajowych eliminacjach do festiwalu Eurowizji (z piosenką „Le Luxe” udało jej się zająć 3. miejsce). W 2004 r. wzięła udział w piątej edycji programu „Bar”. Z powodzeniem komponuje piosenki, między innymi na solową płytę, jak też dla Magdy Femme. Z tą właśnie wokalistką Węgrowska wystąpiła w VII edycji „Tańca z Gwiazdami”, wykonując piosenkę pt. „Jak diament”.
Zaśpiewała także z zespołem Feel piosenkę pod tytułem „Pokonaj siebie”. Można było ją zobaczyć na żywo w dziesiątym odcinku show telewizji Polsat „Jak oni śpiewają”, a także wraz zespołem Feel w specjalnym wydaniu programu „Jaka to melodia?”. 28 listopada 2008 r. odbyła się premiera solowej płyty zatytułowanej „Iwona Węgrowska”.

W 2009 wygrała nagrodę Eska Music Awards w kategorii Radiowy Debiut Roku. 22 maja 2009 r. odbyła się premiera płyty Piotra Rubika RubikOne, na której znalazły się dwie piosenki wykonane przez Iwonę Węgrowską: „Magiczna moc” i „Nie wiń mnie”.

Chcesz zorganizować koncert Iwony Węgrowskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com