POLECAMY

Inspire Entertainment Group to grupa skupiającą profesjonalnych artystów cyrku nowoczesnego, akrobatów i tancerzy. W ich ofercie znajdą Państwo duży wachlarz pokazów, które mogą wzbogacić każdy event. Pokazy akrobatyki powietrznej na najwyższym światowym poziomie, pokazy akrobatyki naziemnej, pokazy kuglarzy, żonglerów i tancerzy. Ich występy solowe lub duety zachwycą nawet najbardziej wymagającą publiczność.
Dysponują również gotowym 60-minutowym spektaklem, który jest połączeniem teatru, cyrku nowoczesnego, tańca i akrobatyki. Dodatkowym atutem widowiska jest muzyka grana na żywo. Wspierają wszelkiego rodzaju eventy, począwszy od imprez okolicznościowych, koncertów, imprez firmowych, jak również wesela oraz pokazy na żywo w klubach. Jeśli chodzi o kluby nocne – przez ostatni rok jednym z ich większych partnerów był klub Pacha, który znajduje się w kasynie Studio City w Macau.
Usługi, które proponują, są zawsze na najwyższym poziomie w zakresie artystycznym i organizacyjnym. Posiadają wykwalifikowaną kadrę menadżerską, jak również doświadczony zespół artystyczny składający się z osób od dawna związanych z teatrem, cyrkiem nowoczesnym i akrobatyką. Dyrektorem artystycznym jest były artysta największego na świecie widowiska akrobatyczno-teatralnego „The House of Dancing Water” wyprodukowanego przez najwybitniejszego twórcę w tej dziedzinie – Franco Dragone.

Chcesz zaangażować Inspire Entertainment?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com