POLECAMY
InoRos to piątka tryskających energią chłopaków. Część z nich na co dzień gra tradycyjną muzykę Podhala, natomiast druga połowa to “starzy rockowi wyjadacze” z bogatym rockandrollowym stażem. Takie połączenie dało barwną i niepowtarzalną mieszankę, która muzyką folkowo-rockową osiągnęła ogromny sukces w programie “Must Be The Music”. Pod nazwą InoRos, przeszło pięć lat temu, połączyło swe siły pięciu muzykujących chłopaków z Rabki Zdroju i Nowego Targu: Kamil Kowalcze, Piotr Moskała, Łukasz Obdul Bodura, Mateusz Janiczak oraz Paweł Kowara. Każdy z członków kapeli jest całkowicie inny, można powiedzieć, że niektórzy są wręcz nieźle zakręceni. Dlatego w programie “Must Be The Music” zaskoczyli polskich widzów nie tylko swą muzyką, ale także swym sposobem bycia, naturalnością i specyficznym poczuciem humoru. W ostateczności zaowocowało to wielkim finałem. Na casting w Krakowie wybrali się całkowicie spontanicznie, tuż po zakończeniu koncertu, który grali w pobliżu. Z początku potraktowali program jako przygodę i dobrą zabawę. Teraz zrobili krok do przodu i koncertują po całej Polsce.

Na początku kwietnia w RMF FM pojawił się ich utwór “Czyste szaleństwo” nagrany wspólnie z Liberem.

„Na to Boże Narodzenie” InoRos

Zespół InoRos znany jest z góralskiej muzyki, która rozbrzmiewa w radiu. Tym razem zespół postanowił przygotować coś, co jest bliskie nam wszystkim, a przede wszystkim mieszkańcom Polski. InoRos na czas bożonarodzeniowego świętowania oddają w Państwa ręce niezwykłe aranżacje kolęd. Pragniemy Państwu przedstawić ofertę koncertową, jeśli chcieliby Państwo posłuchać kolęd na żywo. Oferta skierowana jest do Organizatorów wieczorów kolęd i podobnych wydarzeń, które można uświetnić koncertem kolędowym. Zespół przygotował na te okazje zestaw kolęd we własnej, niepowtarzalnej aranżacji. Większość z nich jest zapewne znana szerokiemu gronu słuchaczy (np. Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Pójdźmy wszyscy do stajenki).
Aranżacja kolęd w wykonaniu InoRos to kolejne doświadczenie zespołu, który postanowił wpleść w ducha kolęd własne brzmienie i pomysły muzyczne tworząc tym samym nowe-stare utwory jakże jednak bliskie każdemu słuchaczowi. Organizacja koncertu kolęd jest świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu i chwilę zadumy w okresie Bożonarodzeniowym.

Chcesz zorganizować koncert zespołu InoRos?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com