POLECAMY

Ice Evolution to niezawodna grupa, która zajmuje się projektowaniem oraz profesjonalnym wykonaniem rzeźb z lodu na drobne uroczystości, duże eventy oraz kampanie reklamowe. Z bloków o wymiarach 100/50/25 cm tworzą pojedyncze rzeźby oraz duże konstrukcje np. imponujące bary lodowe. Dzięki specjalnej technologii ich lód jest idealnie przejrzysty, a rzeźby utrzymują się w temperaturze pokojowej do 9 godzin. Pozwolą Państwu na własne oczy zobaczyć, jak rodzi się sztuka. Artyści krok po kroku wykonają dla Państwa swoje dzieła. Ice Evolution posiada w swoich szeregach jedyną w Polsce kobietę rzeźbiącą w lodzie za pomocą piły łańcuchowej!

Uświetnią każde Państwa przyjęcie okolicznościowe lub imprezę firmową. Gwarantują, że ustawione na stołach lodowe łabędzie, serca lub świeczniki wprawią Państwa gości w zachwyt, a zatopione w bryłach lodu logo firmy lub produkty, które będziecie Państwo wprowadzać na rynek, długo pozostaną w pamięci Waszych klientów. Proponujemy Państwu ich usługi, gdyż wiemy, że skorzystanie z nich przyniesie sukces każdego Państwa przedsięwzięcia.

W ofercie:

Rzeźby z Lodu – Twój pomysł, ich wykonanie.

Ice Show – skondensowana rozrywka z piłą łańcuchową w tle.

Warsztaty Lodowe – odkryj w sobie przyjemność zabawy rodem z dzieciństwa.

Bary Lodowe – prestiż orzeźwienia przy krystalicznym barze.

Lodowe nalewaki – chłodź napoje na bieżąco, w przepięknym stylu.

Chcesz zorganizować pokaz grupy Ice Evolution?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com