POLECAMY

I Was Born Twice to nowoczesny zespół wykonujący muzykę z pogranicza metalcore oraz nu metal. Do tej pory chłopaki zdążyli już rozgrzewać publiczność przed zespołami takimi jak Decapitated, Pro Pain czy Shvpes, a także uczestniczyli w trasie z The Royal oraz Of Virtue jako polscy ambasadorzy – także nie ma tu mowy o garażowym graniu.

Pełny profesjonalny neonowy show z pozytywnym przekazem w ofercie zapada w pamięci na bardzo długo, a materiał do tej pory wydany przez zespół, tj. „Tickets to Limbo” (2014) oraz „Risen (2017) był oceniany bardzo ciepło przez recenzentów w magazynie Hard Rock, a także na innych polskich i zagranicznych portalach.

Końcem roku 2019 zespół nagrywa swój kolejny album, tym razem w Hertz Studio – znanym dobrze w środowisku cięższej muzyki ze współpracy z takimi zespołami jak Behemoth, Vader czy wcześniej wspomniany już Decapitated.

Ponadto w październiku 2019 zespół rusza w trasę po całej Polsce u boku Materii, znanych jako finalistów programu ”Must Be The Music”. Biorą to wszystko pod uwagę jedno jest pewne – panowie w roku 2020 bardzo mocno zamieszają na światowej scenie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu I Was Born Twice ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com