POLECAMY

Robert Kudelski świetnie rozumie piosenki francuskich twórców i potrafi je doskonale interpretować.

To teatr jednego aktora, to teatr piosenek. Aktor prowadzi słuchaczy przez krainy uczuć i emocji. Spektakl Kudelskiego to teatr miłości, radości, ale i bólu, konfliktów i życiowych tragedii. Wszystko to słychać nie tylko w rewelacyjnych tłumaczeniach Jacka Bursztynowicza, ale przede wszystkim w wykonaniu młodego aktora. “Hymn miłości według Edith Piaf” to małe kawałeczki z życia Edith Piaf, z których wyłania się piękna postać “paryskiego wróbelka” i jej współczesnych: Montanda, Becauda, Aznavoura. To swoiste puzzle, układające się we wspaniałą całość. Robert Kudelski znalazł swój sposób na śpiewanie doskonale znanych utworów, znalazł swój styl śpiewania. Robi to po mistrzowsku, zmieniając nastroje, a nie zmieniając przesłania tych urokliwych piosenek.

Piotr Siła
“Lokalna”

reżyseria i scenariusz: Robert Kudelski
aranżacje: Janusz Tylman
tłumaczenia: Andrzej Ozga i Jacek Bursztynowicz
występują: Robert Kudelski i Janusz Tylman (fortepian) oraz Wojciech Kowalewski (instrumenty perkusyjne i klawiszowe)Dariusz Świnoga/Grzegorz Toporowski (akordeon), Wiesław Wysocki(saksofon, trąbka)

Chcesz zorganizować spektakl Hymn Miłości według Piaf?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com