POLECAMY

Dynamiczny czteroosobowy zespół wykonujący własne utwory oraz największe przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Grupa ta jest idealnym wyborem na wszelkiego rodzaju koncerty (imprezy firmowe, eventy, festyny, czy tez juwenalia studenckie). Formacja doskonale sprawdza się w każdych warunkach scenicznych. Od ponad dwudziestu lat poszerza muzyczne horyzonty. Członkowie grupy lubią taneczne rytmy, ale też rockowe brzmienie gitar. W swojej muzycznej podróży odkrywają połączenie tych dwóch światów. W rezultacie od dwóch dekad grają muzykę, którą dziś można określić mianem rock polo.

Niedawno odbyła się premiera utworu „Wczorajszy” na portalu YouTube . Z wielu komentarzy pod teledyskiem i na Facebooku można wywnioskować, że utwór wydaje się być hitem. Taneczny, lekki, zapamiętywalny, bardzo blisko muzycznie od znanych utworów. Do tego wszystkiego niesamowicie przyjemna barwa głosu wokalisty sprawia, że utwór zostaje w głowie przez długi czas. To kwalifikuje go do pozycji przeboju!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Horyzonty?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com