POLECAMY

HOLEVIATERS – polski zespół charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów, ballad jazzowych. Repertuar zespołu oparty jest na utworach muzyki Łuku Karpat zaaranżowanych na styl rozkwitającego w latach 30.-40. swingu i jazzu. Otwartość na poszukiwania inspiracji kieruje grupę w zaskakujące kojarzenie utworów z odmiennych sobie gatunków. Doszukując się podobieństw w harmonii, linii melodycznej sprytnie spajają ze sobą tradycyjną muzykę ludową ze znanymi amerykańskimi kompozycjami jazzowymi. Niebywały warsztat gry instrumentalnej połączony z charyzmatycznym, żywiołowym folklorem daje poczucie ciągłej tanecznej euforii. Poprzez muzykę i wizerunek lansowany na złotą epokę tych gatunków, grupa zabiera w podróż do przeszłości wszystkich pasjonatów dalekich wypraw. Założycielami grupy HOLEVIATERS są Anna Malacina-Karpiel (wokalistka zespołu) oraz Krzysztof Czech (skrzypek). Grupa powstała w 2013 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą koncertową PROGRAMU PATRIOTYCZNEGO, w którym prezentują polskie piosenki legionowe, narodowe, wojenne.

PROGRAM PATRIOTYCZNY w wykonaniu zespołu HOLEVIATERS to chwile pełne wzruszeń i emocji. Piękne utwory: „Serce w plecaku”, „Przybyli Ułani”, „Gdzie są chłopcy z tamtych lat” i wiele innych to niezapomniany muzyczny czas spędzony razem z zespołem.

PROGRAM ROZRYWKOWY – muzyka folkowa zaaranżowana na styl lat 30. i 40., polska muzyka lat 30. i 40. oraz swingowe standardy.

PROGRAM KOLĘDOWO-PASTORAŁKOWY – piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki góralskie oraz autorskie.

Skład:
Anna Malacina-Karpiel – wokal
Zbigniew Bałdys – gitara
Krzysztof Czech – skrzypce
Bartłomiej Stuchlik – kontrabas
Janusz Korczyk – akordeon
Łukasz Walczak – perkusja

Chcesz zorganizować koncert zespołu Holeviaters? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com