POLECAMY

To wielka muzyczna podróż, na którą zaprasza Hirek Wrona! Podróż w muzyczny świat kilku tysięcy teledysków, w którym uczestnicy imprez spotkają swoich ulubionych współczesnych bohaterów muzycznych, a dzięki nowoczesnej technologii multimedialnej, będą mogli zobaczyć gwiazdy z lat 70., 80. i 90.! Również i w świątecznym wydaniu!

  • Hirek Wrona wykorzystuje w swojej pracy sprzęt, który umożliwia równoczesne miksowanie dźwięku i obrazu.
  • Daje on nieograniczone możliwości. Ponadto stereofoniczny dźwięk i cyfrowy obraz dają perfekcyjną jakość pokazu.
  • Podczas odtwarzania przebojów na ekranach pokazują się teledyski gwiazd. Goście nie tylko słyszą swoich ulubionych wykonawców, ale również ich widzą.
  • Wszystko to daje efekt imprezy przeniesionej w wirtualną rzeczywistość, a uczestnicy pokazu mają niezapomniane uczucie zabawy w centrum wielkiego multimedialnego wydarzenia.
  • Wszystkie teledyski zostały zakupione w Anglii i USA wraz z licencjami do ich emisji na całym obszarze Unii Europejskiej.
  • Ogromne doświadczenie, wielka pasja i twórcza wyobraźnia Hirka pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych setów, w których każdy znajdzie coś dla siebie

Hirek przez ponad 30 lat swojej kariery miał przyjemność zagrać blisko 2 tysiące imprez!
Dzięki talentowi, pasji szacunku dla ludzi, miał szansę uczestnictwa w wielkich muzycznych wydarzeniach, grając jako suport największych Gwiazd światowej muzyki. Rozgrzewał publiczność przed koncertami tak zacnych artystów jak Carlos Santana czy Depeche Mode! Miał również przyjemność zapowiadać występy m.in.: George’a Clintona, Jill Scott, Angie Stone, Erykah Badu, Billa Laswella, The Blues Brothers Band, The Stranglers. Zagrał też na 50 urodzinach Bruce’a Dickinsona (Iron Maiden), które miały miejsce w warszawskiej Stodole. Na jego imprezach tańczyło wiele gwiazd muzyki i kina (Książe Monaco, Chris Botti czy George Duke). Miksował muzykę i teledyski na imprezach dla największych firm działających w Polsce, koncernów medialnych i telewizyjnych.

DOSKONAŁY KONFERANSJER
Prowadzenie imprez – zarówno firmowych, jak i telewizyjnych – to Jego ogromna pasja! Imprezy świąteczne, to jednak ulubiony czas!
Hirek doskonale sprawdza się w błyskotliwych dialogach z publicznością.
Aż trzy razy miał przyjemność prowadzić uroczystość wręczenia „Fryderyków” – najbardziej prestiżowej, przyznawanej w Polsce Nagrody Muzycznej. Doskonale czuje się w kompleksowej obsłudze imprez, gdzie jest jednocześnie konferansjerem, DJ-em i DVJ-em.

PROPOZYCJE NA ŚWIĄTECZNE GRANIE!

George Michael – Last Christmas
Elton John – Step Into Christmas
Alvin Stardust – So Near To Christmas
Destiny`s Child – 8 Days Of Christmas
California Raisins – Rudolph The Red Nosed Reindeer
Queen – The Winter`s Tale
Robbie Williams & Nicole Kidman – Somethin` Stupid
Kim Wilde & Mel Smith – Rockin’ Around The Christmas Tree
Boyz II Men – Let It Snow
Bon Jovi – Please Come Home For Christmas
Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You
Darkness – Christmas Time (Don’t Let The Bells End)
Gordon Haskell – How Wonderful You Are

Chcesz zorganizować koncert Hirka Wrony?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com