POLECAMY

HIPNOSHOW – to zabawa interaktywna, widowiskowa, pełna zaskakujących zjawisk, humoru i mocnych niezapomnianych wrażeń, dająca wiele tematów do późniejszych dyskusji i przemyśleń. Bohaterami show stają się ochotnicy z widowni, spośród których wybiera się najzdolniejszych medium, a ci z kolei pod wpływem sugestii wykonują różne nietypowe zadania i opowiadają o tym, co się dzieje w ich wyobraźni. Wszystkie elementy widowiska są absolutnie bezpieczne i prezentowane z humorem, choć w niektórych momentach mogą wyglądać dość groźnie, jak np. chodzenie boso po szkle czy rzucanie nożami w ciało. Elementem kulminacyjnym jest niewątpliwie „most kataleptyczny” prezentowany zwykle na kilku ochotnikach, pokazujący ogromne możliwości koncentracji i transu.

Część przedstawienia prowadzona jest w formie integracyjnych zajęć na wesoło z całą widownią, która przez chwilę uczy się odreagowania stresu. Uczestnicy wstają ze swoich miejsc, wykonują ćwiczenia oddechowe, trzymają się za ręce, poklepują się po plecach i wyrzucają z siebie całą negatywną energię.

HipnoShow ma na celu nie tylko ukazanie nietypowej formy rozrywki, ale również motywowanie uczestników, widzów do wiary we własne siły i osiągania coraz to większych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

W ofercie tego samego wykonawcy są również romantyczne recitale przy akompaniamencie gitary.

Chcesz zorganizować HipnoShow?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com