POLECAMY

Jurij Mokriszczew ukończył jedną z najlepszych szkół cyrkowych na świecie: Państwową Szkołę Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie. Swoją karierę rozpoczynał jako magik i fakir chodzący po szkle oraz połykający ogień.
Ma niezwykły i niespotykany talent do przeprowadzania hipnozy scenicznej. Dzięki długotrwałym ćwiczeniom i kilkunastoletniemu doświadczeniu nie ma sobie w Polsce równych. Jego program sceniczny to autorskie techniki, które zapierają dech w piersiach. Swoje niezwykłe umiejętności prezentuje na licznych pokazach i warsztatach zarówno w Polsce jak i za granicą.
To artysta, który intryguje i jednocześnie roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Jest magikiem o niezwykłej osobowości, a jego Show to niezwykłe przeżycie gwarantujące ogrom niezapomnianych wrażeń.
Jurij gościł w wielu programach telewizyjnych zarówno w Polsce i jak i za granicą. Jego wyjątkowe umiejętności znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach: likwidowanie stresu, integracja czy nawet rzucanie palenia.

Show z hipnotyzerem to niesamowite przeżycie, o którym będziecie długo pamiętać. To widowisko pełne jest zaskakujących zjawisk i nieoczekiwanych zwrotów. Bohaterami pokazu stają się osoby z publiczności, które dzięki swoim ukrytym zdolnościom stają się medium i centrum dalszych wydarzeń. Wszystkie elementy widowiska są zupełnie bezpieczne i prezentowane z dużą dawką poczucia humoru.

Całego pokazu nie da się streścić w dwóch czy trzech zdaniach. To niesamowite show, które za każdym razem przynosi widzom niezapomniane wrażenia. W programie między innymi: chodzenie boso po szkle czy rzucanie nożami w nagie ciało.

Elementem kulminacyjnym jest „most kataleptyczny” – hipnoza, podczas której prezentowana jest ogromna siła i moc koncentracji ludzkiego umysłu. Jurij wybiera kilka ochotników spośród publiczności. Osoby te stają się bohaterami show. Most polega na tym, że zahipnotyzowana osoba jest zawieszona na oparciach dwóch krzeseł. Jej ciało jest tak usztywnione, że można stanąć na klatce piersiowej, nie powodując ugięcia zawieszonego ciała i nie robiąc najmniejszej krzywdy zahipnotyzowanej osobie.

Chcesz zorganizować pokaz Hipno Show Jurija Mokriszczewa? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com