POLECAMY

Zbyszek i Danusia Nowakowie to twórcy sukcesu legendarnej grupy HAPPY END, jednego z najpopularniejszych zespołów z przełomu lat 70. i 80. Przy ich przebojach, m.in. „Jak się masz kochanie” bawią się doskonale trzy pokolenia. Zespół występuje w pięcioosobowym składzie. Inicjatorem utworzenia grupy był Zbigniew Nowak. Happy End zadebiutował wiosną roku 1975 w Rozgłośni Łódzkiej Polskiego Radia. W latach 70. brał udział w licznych imprezach estradowych i programach telewizyjnych. Zdobył kilka nagród. Koncertował w wielu krajach Europy (Czechosłowacja, Finlandia, Norwegia, NRD, Szwecja, ZSRR), a także w ośrodkach polonijnych w Kanadzie i USA. Zespół występował na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W roku 1979 zmienił swój skład, a w 1981 rozwiązał się. Nowakowie wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdzie Zbigniew pracował jako pianista, a w duecie występowali pod nazwą Danny & Didi. Reaktywacja nastąpiła w roku 1988, kiedy zespół wznowił działalność w USA jako Duo Happy End lub Zbyszek & Danusia Happy End, występując we własnym klubie DiDi w Chicago.

Kilka lat temu Nowakowie wrócili do Polski, gdzie kontynuują działalność muzyczną występując z programem Muzyczne przygody z Happy Endem. Oprócz tego możliwy jest również występ samej Danusi solo z utworami grupy Happy End.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Happy End?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com