POLECAMY

Grzegorz Wilk – od 2005 r. czołowy wokalista programu „Jaka to Melodia?” w TVP1, od 2007 r. solista oratoriów Piotra Rubika. Kandydat do Eurowizji 2017! W latach 2005-2007 wokalista i parodysta w programie Szymon Majewski Show w TVN. Były solista wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, gdzie pracował z Leszkiem Możdżerem i W. Kościelniakiem (2004-2006), laureat wielu programów telewizyjnych i konkursów (Szansa na Sukces, Droga do Gwiazd, Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu, Fama ’95). Nagrywał płyty z największymi kompozytorami i twórcami muzyki dla wymagających – Włodzimierzem Korczem, Andrzejem Zaryckim, Piotrem Rubikiem. W 2010 r. wystąpił w koncercie Włodzimierza Korcza do słów Moniki Partyk – „Rapsod o Cudzie Nad Wisłą”. Od początku 2011 r. udziela się na scenie klubowej, nagrywając jako Wolf utwory z artystami młodego pokolenia, m.in. raperem Doniem. Od 2004 r. do obecnego momentu występuje z rockandrollową grupą świetnych muzyków, niegdyś The Songors, obecnie Wolf Gang. Grzegorz Wilk to z wykształcenia socjolog, nauczyciel informatyki, dziennikarz i technik dentystyczny. Fonografia obejmuje ponad 10 płyt będących wynikiem współpracy z Piotrem Rubikiem, Ernestem Bryllem, Włodzimierzem Korczem, Andrzejem Zaryckim, Doniem i Zespołem „Big Bit”.

Grzegorz Wilk potrafi zaśpiewać właściwie wszystko, za każdym razem inaczej i zgodnie z gatunkiem piosenki. Ma znakomity głos o rozległej skali, estradową aparycję i to „coś”, co powoduje, że magnetyzuje rzesze fanek. To on rozdawał najwięcej autografów po koncercie. Bohdan Gadomski – krytyk muzyczny

Znakomity wokalista. Jest jedynym gościem, którego znam, który potrafi zaśpiewać Niemena jeden do jednego, który potrafi zaśpiewać Szczepanika jeden do jednego. Jest tak kolorowym, tak plastycznym wokalistą, że zazdroszczę mu, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.
Kiedy wiem, że coś jest nie do zaśpiewania – dzwonię do Wilka Włodzimierz Korcz – kompozytor
Tak, Pan ma prawo śpiewać. Jerzy Połomski – wokalista
Słyszę, o ktoś świetnie śpiewa. To pewnie Wilk… Wyjątkowy. Małgorzata Walewska – mezzosopran

Grzegorz Wilk należy do niewielu artystów, którzy w mistrzowski sposób potrafią modulować swoim głosem. Potrafi operować różnymi barwami i kolorami głosu, a także zmieniać styl w zależności od danej frazy oraz tekstu. Ma również bardzo rozległą skalę głosu, co nie zdarza się często u piosenkarzy. Słuchanie go na żywo daje o wiele większą satysfakcję niż z płyty, a to świadczy o klasie artysty. Agnieszka Rehlis – mezzosopran

Oferta koncertowa:

„JAKA TO MELODIA?” lub „HIT ME” – program eventowy
Największe hity polskie i zagraniczne w super wiernych lub nowoczesnych, żywiołowych i dynamicznych aranżacjach. Również na życzenie program autorski. Zagrany umiarkowanie dla starszej publiczności, dynamicznie dla młodszej – dla mieszanej publiczności – idealne rozwiązanie. Zawsze dobre rekomendacje. Opcja koncertu z wokalistkami z „Jaka To Melodia?” i innych telewizyjnych show za dodatkową opłatą.

bez-nazwy

Koncert ROCK-ON repertuar typowo rockowo – koncertowy
Standardy gwiazd polskiego i światowego rocka i popu typu Maroon 5, Joe Cocker, Patrick Swayze, Lenny Kravitz, Robbie Williams, Brian Adams, Rolling Stones, Niemen, Dżem, Czerwone Gitary itp, a także przebojowo-rockowy materiał z solowej płyty Grzegorza Wilka WOLFA, zawierający m.in. piosenki „Nie będę po Tobie płakał”, „Syrop na miłość”, „Opętany przez marzenie”, „Pocałuj mnie, mocno tak”… W elastycznej ofercie również występy dostosowane do potrzeb klienta.

dd

„KOLOROWE PTAKI – W HOŁDZIE MISTRZOM”
Piosenki z repertuaru wielkich polskich wykonawców i twórców: Niemen, Grechuta, Młynarski, Przybora, Osiecka. Spotkanie liryzmu i dynamiki. W programie artystycznym m.in.: „Korowód”, „Pomarańcze i Mandarynki”, „Będziesz moją damą”, „W dzikie wino zaplątani”, „Wiosna, ach to ty”, „Twoja postać”, „Nie dokazuj”, „Serce”, „Niepewność”, „Pieśń – Kronika”, „Pod Papugami”, „Płonąca stodoła”, „Sen o Warszawie”, „Dziwny jest ten świat” itd. Również w propozycji recitalowej z pianistą lub gitarzystą.

ddd

„FAIR PLAY PARTY”
W sportowym tempie, energetycznie, z duchem rywalizacji i zaangażowaniem w Waszą dobrą kondycję – również tę taneczną; z zespołem na żywo! W repertuarze porywające utwory, które motywują fanów sportu na całym świecie. Przykłady piosenek sportowych: „Eye of the Tiger” (Survivor), „We will Rock You”, „We are the champions” (Queen), „Go go go!” (R. Martin), „Tajemnica Mundialu (Uliczkę znam w Barcelonie)” (B. Łazuka).

„E’ VIVA SANTANA” – KARNAWAŁOWY SHOW
Karnawał to nie tylko biesiadny Sylwester, to również eventowa latynoska impreza przy dźwiękach gitary. Samba, rumba, salsa i rock z największymi hiciorami „do tańca”. Jeśli się bawić to tylko z energią i przytupem! Ricky Martin, Los Lobos, Antonio Banderas i inne hity.

„TA OSTATNIA NIEDZIELA”
Wspominkowy program z piosenkami Mieczysława Fogga. W repertuarze: Pierwszy siwy włos, Pieśń o matce, Francois, Jesienne róże, Zapomniana piosenka, W błękicie oczu Twych, Ta ostatnia niedziela, Pamiętam Twoje oczy, W małym kinie itd. Również w propozycji recitalowej z pianistą.

„NEW YORK, NEW YORK – SWING STAR”
Wykonanie wyselekcjonowanego, swingowo-jazzowego materiału z elementami klasycznymi: z kwartetem smyczkowym, pianinem – fortepianem (przykład repertuaru: Frank Sinatra „New York”, „My Way”…), Michael Buble, Nat King Cole („When I fall in Love”) etc. (Możliwe zaangażowanie całego BIG-BANDU).

dddd

Dla klientów z zakresu muzyki poważnej i musicalowej:
DUETY MUSICALOWE I „PIEŚNI NEAPOLITAŃSKIE” z bas barytonem Teatru Narodowego Michałem Bogdanowiczem – repertuar do ustalenia.

„KOLĘDY PRZEZ CAŁY ROCK” – kolędy i piosenki świąteczne
Najpiękniejsze i najpopularniejsze kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu z zespołem na żywo (w opcji z kilkoma wokalistami i kwartetem smyczkowym), w nowych, często zaskakujących aranżacjach, które wprowadzają słuchaczy w klimat świątecznej radości.

Przy stałej współpracy popartej umową, WYSOKI BONUS CENOWY.

W opcjach koncertowych, oprócz wymienionych propozycji są również:
• programy na życzenie klienta,
• recitale z dowolnym instrumentem akompaniującym z nagłośnieniem,
• recitale EKONOMICZNE, do tzw. półplaybacków z nagłośnieniem.

Możemy zapewnić nagłośnienie klubowe z własnym akustykiem. Możemy również zapewnić dodatkowo każdego rodzaju scenę z oświetleniem i duże nagłośnienie z pełną obsługą techniczną. Ta opcja wymaga osobnych ustaleń.

UKŁAD KONCERTU
– klasyczny koncertowy – 1-1,5 h (z zespołem lub w wersji kameralnej),
– setowy – eventowy – do 4 x 30 min. (w przypadku, gdy występuje z dodatkowym solistą 5 lub nawet 6 x 30 min), lub 3 x 40 min,
Na mniejsze, kameralne imprezy (do 1000 osób) propozycja własnego nagłośnienia.

Czy gramy w hotelu, czy w pałacu, w miasteczku czy małym klubie, myślą przewodnią moich występów jest zadowolenie publiczności. Każdorazowo starannie dobieram repertuar, dostosowując go do potrzeb odbiorców. Gramy wszędzie, ale zawsze z pasją, elastycznie i z charakterem. Grzegorz Wilk WOLF

Chcesz zorganizować koncert Grzegorza Wilka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com