POLECAMY

Grzegorz Kloc jest kojarzony z popularną w latach 90. grupą Sixteen. Współpracował m.in. z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Anitą Lipnicką, De Mono, Natalią Kukulską, DAAB. Obecnie reprezentuje styl muzyki rock & gospel, w którym to nagrał dwie swoje płyty: „Na skrzydłach miłości” i „Powrót Łazarza”. Piosenki Grzegorza trafiają do szerokiego grona odbiorców, ponieważ zawarty w nich przekaz jest często uniwersalny, dotykający spraw codziennego życia ludzi i ich potrzeb. W warstwie muzycznej są to utwory melodyjne, zahaczające o różne style muzyczne, takie jak: reggae, blues, pop, rock symfoniczny. Dodatkowo fragmenty chóralne oraz wokalne improwizacje w stylu gospel spajają wszystko niejako w jedną całość, nadając twórczości jednolity charakter i wyraz.
Płyta Grzegorza Kloca pt. „Powrót Łazarza” stała się bestsellerem we wrześniu 2014 w salonach Empik. Tytułowy utwór był przebojem we wszystkich katolickich i chrześcijańskich rozgłośniach w Polsce. Grały go również komercyjne rozgłośnie: Radio Pomorza i Kujaw, Polskie Radio Szczecin, Radio Lublin, „Trójka”. Trzy utwory w formie wideoklipów zawitały na antenie TV TRWAM. Patronem płyty Grzegorza był ONET. W TOP 10 na portalu INTERIA teledysk „Powrót Łazarza” zagościł latem, tuż przed premierą płyty, jako jeden z najczęściej oglądanych klipów.
Grzegorz bywa również w wielu programach w TVP, telewizji Republika.
Po ciepłym przyjęciu nowej płyty w Empikach i sklepie Merlin, ukazała się również reedycja poprzedniej płyty „Na skrzydłach miłości”, patronowanej przez Gościa Niedzielnego i ogólnopolską, najstarszą chrześcijańską listę przebojów – Muzyczne Dary z Częstochowy. Grzegorz włącza się także w programy profilaktyki antyalkoholowej, grając trasy dla młodzieży.

Repertuar koncertowy:
– głównie utwory autorskie z płyt „Na skrzydłach miłości” i „Powrót Łazarza”,
– improwizacje, spontaniczne utwory „uwielbieniowe”,
– covery, m.in. L. Cohen „Alleluja” , Bob Dylan, Bob Marley – nowa wersja tekstu i inne.

Koncerty Grzegorza są dynamiczne i spontaniczne, muzyk łatwo nawiązuje kontakt z publicznością, da się lubić.
Skład: perkusja, bas, gitara (elektryczna / akustyczna), gitara (elektryczna / akustyczna), instrumenty klawiszowe, skrzypce, wokal wspierający.

Chcesz zorganizować koncert Grzegorza Kloca?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com