POLECAMY

Grzegorz Janczak Szanty to koncerty, które łączą w sobie muzykę, śpiew i ludzi. Koncerty G. J. S. to połączenie szant i poezji. Muzyków tworzących grupę cechuje kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne, charyzma oraz poczucie humoru, dzięki czemu całość koncertu zagrana i zaśpiewana jest profesjonalnie w niezwykle dostępny i ciekawy dla oka i ucha sposób. Występy kierowane są do ludzi ceniących utwory z tak zwanej klasyki gatunku, jak również szukających przygody muzycznej, a podczas samych koncertów publiczność bierze czynny udział w zabawie, będąc niejako częścią całej oprawy. G.J.S. średnio wykonuje 3 do 4 koncertów miesięcznie, odbywają się one w większości w lokalach i są koncertami już cyklicznymi. Gromadzą one stałą, wierną, ciągle powiększającą się publiczność, dzięki czemu atmosfera samych spotkań z pieśniami ludzi morza, czy też poezją staje się czymś w rodzaju spotkania starych dobrych przyjaciół. W okresie letnim częstsze są również występy plenerowe oraz imprezy firmowe.
Koncerty G.J.S ze względu na dwuosobowy skład mogą odbywać się zarówno w większych, jak i mniejszych lokalach, na dużych scenach, firmowych eventach, a także mniejszych imprezach zamkniętych. Sprawą umowną jest dobór materiału muzycznego prezentowanego podczas imprezy. Oczywiście jest on stricte związany z uprawianymi przez nich stylami muzycznymi.

Chcesz zorganizować koncert grupy Grzegorz Janczak Szanty? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com