POLECAMY

GRUPO COSTA to zespół grający  muzykę latino, salsa, merengue, cha-cha, itp. Repertuar Grupo Costa to m. innymi  rytmy Karaibów, Hiszpanii, Brazylii. Poza wielkimi, światowymi szlagierami typu Guantanamera, La Bamba, Bamboleo, Cielito Lindo, Besame Mucho – w repertuarze usłyszeć można największe przeboje Celii Cruz, Glorii Estefan, Gypsy Kings, Willy Chirino jak i inne. Imprezy z udziałem “Grupo Costa” to niezapomniany show, prawdziwa latynoska fiesta łącząca w sobie elementy śpiewu, rytmów i rewelacyjnie zaaranżowanej muzyki.
Zespół latynoamerykański Grupo Costa wystąpił w wielu programach radiowych i telewizyjnych będąc w owym czasie jednym z nielicznych ambasadorów muzyki latynoamerykańskiej w Polsce. Po występie w programie SWOJSKIE KLIMATY Jana Pospieszalskiego, powstał projekt muzyczny z udziałem Janka i Marcina Pospieszalskich oraz Jose Torresa /Kuba/. Owocem tej współpracy były wspólne koncerty bardzo entuzjastycznie przyjęte przez słuchaczy.
Zespół wystąpił między innymi w 1-szej edycji Reality Show BAR /2002r./, latem 2003 roku na koncercie II Kongresu Salsy w Niechorzu, organizowanym przez Izę i Jose Torresów oraz TVP 2, na większości festiwali karaibskich w Kołobrzegu.

Ciekawą przygodą muzyczną dla zespołu był niewątpliwie udział w jednym z odcinków serialu komediowego Świat według Kiepskich oraz udział w popularnym programie telewizyjnym Podróże z żartem, prowadzonym przez Marcina Prokopa i Dorotę Wellman.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Grupo Costa?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com