POLECAMY

Grupę taneczną MAG tworzą wykwalifikowane tancerki z wieloletnim doświadczeniem.

Mają one na swoim koncie wiele osiągnięć. Postanowiły połączyć swoje siły, umiejętności oraz talent. Każda ma inny temperament, charakter i osobowość, lecz wspólnie tworzą zgrany zespół. Ich pokazy ubarwiły wiele imprez plenerowych, jak i klubowych/dyskotekowych. Dziewczyny mają doświadczenie w samodzielnych występach, ale również z artystami muzycznymi.

Grupa MAG posiada stały repertuar taneczny oraz różnorodne stroje dopasowane do charakteru choreografii. Jest otwarta również na Państwa pomysły i potrzeby. Na życzenie stworzy nowe układy taneczne dopasowane do stylu organizowanej imprezy oraz przygotuje/wypożyczy stroje.

PROPONOWANE  UKŁADY TANECZNE:

Choreografia Hip – Hop

utrzymana w stylu New Style, jest połączeniem siły adekwatnej do mocnych hip-hopowych bitów, a także delikatności zauważalnej w kobiecych ruchach. Energetyczna muzyka i połączenie tańca z elementami akrobatyki gwarantuje show, który z pewnością będzie barwną i niezapomnianą atrakcją podczas Państwa imprezy.

Choreografia Musical Dance

przeniesie publiczność w lata 50-te XX w., w których to rozgrywała się akcja Musicalu Moulin Rouge. Nastrój, ruchy i emocje towarzyszące tancerkom w brodwayowskim układzie zainteresują nawet najbardziej wymagających widzów.

Choreografia Dancehall’owa

wprowadzi widzów w wakacyjny, wesoły nastrój oraz przeniesie na słoneczną Jamajkę. Szybki, żywy i gorący taniec, który wywodzi się właśnie z tej wyspy na pewno spodoba się publiczności. Styl ten od niedawna można oglądać na polskich parkietach.

Choreografia Jazz’owa

w której tancerki wykorzystały krzesła jako dodatkowe urozmaicenie układu, na pewno zaciekawi publiczność. W układzie tym tancerki pokazują swoją gibkość, płynność ruchów, które doskonale harmonizują z muzyką. Połączone zostały kroki taneczne z jazz’u i z modern jazz’u.

Choreografia Sexy Dance

w której tancerki są świadome własnego ciała i umiejętnie wydobywają swoją kobiecość. Uwodzicielska stylizacja i zmysłowe ruchy sprawią, że żaden mężczyzna nie będzie mógł oderwać wzroku od ich tańca.

Choreografia Policjantki

na żadnej imprezie nie powinno zabraknąć ochrony, dlatego nasze tancerki wcielą się na Państwa życzenie w rolę Policjantek i powalą siłą swojego tańca.

Choreografia Pin-up Girls

piękne i uśmiechnięte tancerki w kolorowych kreacjach stylizowanych na lata 40. i 50. XX wieku tańczące do przebojów tamtych lat. Poczują się Państwo jak w czasach, gdzie królowała Marilyn Monroe.

Chcesz zorganizować występ Grupy tanecznej MAG?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com