POLECAMY

Formacja GrooveBusterz powstała pod koniec 2006 roku. Członkowie grupy są osobami, które od lat działają na muzycznym rynku udzielając się w ogromnej ilości projektów z różnych gatunków muzycznych. Połączyła ich przyjaźń oraz oczywiście miłość do muzyki. GrooveBusterz czyli: wokalistka oraz autorka muzyki Cayra, wokalista oraz autor tekstów i muzyki Bezik oraz producenci, autorzy muzyki Alchemist Project. Utwory GrooveBusterz to niezwykłe połączenie wielu gatunków muzyki klubowej takich jak elektro house, house, disco, funky i innych.
Cayra (Edyta Przytulska)
Obecnie jeden z najmocniejszych żeńskich głosów na polskiej scenie muzycznej. Współpracowała z wieloma zespołami i znanymi artystami, m.in.: Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Teką, Borixonem, Nowatorem, Mlekiem klubową formacją East Clubbers czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojtkiem Pilichowskim. Debiutowała w Opolu wraz z Trzecim Wymiarem i raperem oraz producentem Teką. Przygodę z Camey Records zaczynała w projekcie Chix. Trzy dziewczyny tworzące mieszankę R’n’B oraz Pop. Obecnie zaangażowana jest wyłącznie w projekt GrooveBusterz oraz pracuje jako prazenterka w ITV.
Bezik (Mariusz Bereziak)
Autor tekstów, muzyki oraz wokalista w jednym. Swoja przygodę z Camey Records rozpoczął jako realizator, producent i członek formacji Pnoumatik z którą wydal w 2001 roku płytę “Pnoumatik”. Współpracował przy licznych produkcjach i nagraniach takich artystów jak: Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-Bomb, Kevin Aiston, Krzysztof “Jary” Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani Na Sukcezz, Marco Bocchino oraz wielu innych. Swoje fascynacje muzyczne pokłada w rytmach R’n’B, soul, funky, house, dance i disco.
Sławę zespołowi GrooveBusterz przyniósł pierwszy singiel “Destiny”, który w chwile po premierze stał się ogólnopolskim mega hitem, emitowanym przez wszystkie największe radia oraz telewizje na terenie całej polski. Wielokrotnie utwór znajdował się na pierwszych miejscach list przebojów takich rozgłośni radiowych jak Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacja (dziś Planeta Fm). Kolejnym singlem zespołu który tylko i wyłącznie potwierdził niezwykle przebojowy potencjał grupy jest najnowszy “Superlover”. Tak samo jak “Destiny” utwór ten stał się jednym z najpopularniejszych utworów granych przez rozgłośnie radiowe oraz stacje telewizyjne w całym kraju. Zespół jednak nie spoczął na przysłowiowych laurach i na przełomie 2008/2009 roku wydaje kolejny singiel “Talk To Me”, który jak i poprzednie superprodukcje wieńczy ogromne sukcesy i zapewnia zespołowi czołowe miejsce na klubowej scenie. Dzięki tak świetnej formie artystycznej GrooveBusterz występuje m.in.: Hity Na Czasie Białystok 2008, Sopot Hit Festiwal 2009, Hity Na Czasie Warszawa 2009, Sopot Hit Festiwal 2009 oraz na wielu innych znaczących koncertach w całej Polsce.
GrooveBusterz to nie tylko muzyka i wokal, ale także taniec. Za choreografię i wizerunek sceniczny odpowiedzialna jest profesjonalna grupa taneczna co zauważyć można na niezwykle żywiołowych i dynamicznych koncertach grupy.
W 2009 roku zwięczniem pracy zespołu GrooveBusterz pojawia się na rynku długo oczekiwana płyta “First Step”. Album “First Step” to piętnaście tanecznych utworów, z których każdy ma szanse zostać hitem. Warto dodać, że zespół GrooveBusterz został nominowany do nagrody Eska Music Awards 2009 w kategorii zespół roku. Album GrooveBusterz “First Step” to pozycja obowiązkowa dla fanów najlepszej tanecznej muzyki na najwyższym, światowym poziomie!

Chcesz zorganizować koncert grupy GrooveBusterz?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com