POLECAMY

Osobowość muzyczna obdarzona miłym, ciepłym głosem. W 2005 roku brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Kijowie, gdzie wraz z zespołem Ivan i Delfin reprezentowała Polskę, a w 2006 r. wzięła udział w finale białoruskich preselekcji do tego konkursu, wykonała piosenkę „Dangerous game”. Śpiewała już w szkole podstawowej, występując podczas akademii oraz uczestnicząc w przeglądach w całej Polsce – wygrała ponad 30 konkursów, w tym wiele ogólnokrajowych. Dwukrotnie otrzymała nagrodę prezydenta Bytomia za szczególne osiągnięcia artystyczne.
W październiku 2006 r. w Sali Kongresowej podczas uroczystości wręczenia Złotych Dziobów Radia Wawa 2006 zdobyła Złoty Dziób w kategorii „Odkrycie Roku”. W kwietniu 2007 r. otrzymała trzy nominacje do Eska Music Awards 2007 w kategoriach: Artystka Roku, Hit Roku Pop, Radiowy Debiut Roku. Miesiąc później, podczas transmitowanej na żywo gali wręczenia nagród, zdobyła nagrodę za Radiowy Debiut Roku. W czerwcu 2007 r. na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu podczas wręczenia SuperJedynek Andrzejewicz zdobyła dwie statuetki, pierwszą w kategorii Wokalistka Roku, a drugie w kategorii Debiut Roku. Jest laureatką takich nagród, jak: Złote Dzioby, Eska Music Awards w kategorii „Radiowy Debiut Roku”, Mikrofony Popcornu 2007, SuperJedynki 2007 w kategorii Debiut i Wokalistka Roku, Viva Comet 2007 w kategorii Planet VIVA, czyli Charts Award, czy też „Famka 2007” w kategorii Wokalistka Roku.

Na początku 2009 r. z duetem Kalwi & Remi nagrała klubowy utwór „Lips”, który został zaprezentowany podczas targów muzycznych w Cannes. 14 sierpnia 2009 r. odbyła się premiera nowej płyty Gosi Andrzejewicz pt. „Wojowniczka”. Pierwszym singlem została piosenka „Otwórz oczy”, drugim „Zabierz mnie”, a trzecim „Wojowniczka”. Ostatni album artystki został wydany w 2014 r. i nosi tytuł „Film”.

Gosia Andrzejewicz jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, Meksyku, Szwajcarii, Rumunii, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów (RMF FM, Radio Zet, MTV, VIVA), złote płyty oraz dużą rzeszę fanów. Jej pełne emocji i energii występy spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Chcesz zorganizować koncert Gosi Andrzejewicz? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com