POLECAMY

Zespół Good Time powstał z fuzji dwóch wspaniałych zespołów wpisujących się w nurt muzyki country – Harvest Time i Cashflow. O ile Cashflow to zespół znany z żywiołowych występów w ostatnich latach, tak zespół Harvest Time rozpoczął działalność, wydając już w 1995 roku jedną z pierwszych płyt z muzyką country pod tytułem „Z miasta do miasta”. Trudno jednym tchem wymienić miasta i festiwale, w których muzycy z obu zespołów wystąpili, jednakże teraz można usłyszeć, jak miksuje się doświadczenie z żywiołem scenicznym. Muzyka country od zawsze była pasją członków zespołu i mają oni nadzieję, że każdy będzie się dobrze bawić na ich koncertach. Duszę zaklętą w dźwiękach, profesjonalne brzmienie, doświadczenie, energię, show i dynamikę – to wszystko można usłyszeć oraz zobaczyć podczas występów zespołu.

Zespół tworzą muzycy z ogromnym doświadczeniem scenicznym, biorący udział w wielu sesjach nagraniowych. Wokalista Bartosz Humpich (Harvest Time), gitarzysta Łukasz Kulczak (Cashflow), basista Robert Szukała (Cashflow) oraz Olek Olkowski (Harvest Time & Cashflow) razem tworzą wybuchową mieszankę emocji, obok której nie można przejść obojętnie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Good Time ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com