POLECAMY

Gonti to grupa muzyczna, wykonująca muzykę dance, która powstała w Warszawie. Jest to zespół nowy, ale coraz popularniejszy, a to za sprawą wpadających w ucho kawałków. Na chwilę obecną zespół tworzą Lider / Wokalista Sebastian, Wokalistka Karolina oraz 2 zawodowe tancerki.

Gonti nagrywa nowe piosenki oraz koncertuje po całej Polsce. Każdy występ grupy, to prawdziwe show. Teledyski do piosenek zespołu są też często emitowane w telewizyjnych stacjach disco polo, a największe hity nie schodzą z list przebojów w rozgłośniach radiowych.

Do najbardziej znanych utworów zespołu należą piosenki, Tak, właśnie tak, Tańcz Mała lub Dziś pragnij tylko mnie. Każda z piosenek niesie duża dawkę pozytywnej energii, która udziela się na koncertach. Niektóre teledyski doczekały się tak wielu odsłon, choćby w popularnym serwisie YouTube, że powstały remixy tychże kawałków. Oprócz występów na dużej scenie grupa ma na swoim koncie także udziały programach poświęconych muzyce disco polo, które można obejrzeć na stacji POLO TV.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Gonti?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com