POLECAMY

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę koncertową zespołu Girls On Fire, finalistek 3. edycji „X Factor”, największego telewizyjnego talent show, które zakończyło się w maju 2013 roku, gromadząc co tydzień przed telewizorami 4 miliony osób. W trakcie trwania programu udało im się zdobyć sympatię i głosy tysięcy widzów, dzięki którym ostatecznie zajęły 1. miejsce wśród zespołów oraz 5. miejsce w klasyfikacji ogólnej. Zanim jednak trafiły do programu talent show, przez ostatnich 10 lat czynnie pracowały na zawodowych scenach zarówno jako wokalistki jak i aktorki. Poznały się w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie stworzyły kreacje aktorskie w wielu spektaklach. Od czasu zakończenia programu aż do dziś zespół uwieńcza swoimi występami zarówno imprezy plenerowe, kameralne klubowe jak i zamknięte eventy firmowe. Ponadto zespół jest zapraszany przez innych artystów do współpracy przy projektach muzycznych i teatralnych. Szerokie spektrum umiejętności muzyczno – aktorskich wokalistek umożliwia zaproponowanie różnorodnych propozycji koncertowych. Więcej szczegółów znajduje się w niniejszej ofercie. Zachęcam do zapoznania się z nią i do dalszych rozmów.

OFERTA KONCERTOWA STANDARD

Koncert ten to 60 minut niezapomnianego show i gwarancja przeżycia fantastycznej zabawy, podczas której ze sceny usłyszeć można dynamiczne i szybkie rytmy. Wokalistki zaskakują nie tylko ciekawym brzmieniem, ale również niebanalnymi stylizacjami oraz charyzmą sceniczną. Spotkanie z nimi to duża dawka pozytywnej energii! Repertuar doskonale sprawdza się na koncertach plenerowych jak również podczas zamkniętych eventów. Znane hity, znane aranżacje, zupełnie nowe, kobiece brzmienie „uderzy” was z potrójną silą!

OFERTA KONCERTOWA GLAMOUR

Oferta „Glamour” to zbiór znanych standardów muzyki jazzowej, takich jak „Georgia On My Mind”, „Fever”, a także utwory z repertuaru współczesnych wykonawców jak Michael Jackson, Adele czy Beyoncé. Koncert „Glamour” to 60 minut wspaniałej muzyki, która zadowoli wymagających odbiorców, tym bardziej, że jest wykonywana na żywo przez zawodowych instrumentalistów. Trzy wokalistki o magnetyzującym i niepowtarzalnym brzmieniu oraz charyzmie łączą w sobie dynamikę, temperament i energię, liryczność, seksapil, wrażliwość oraz oryginalność sceniczną. A więc wszystko, co niezbędne dla glamourowej uczty muzycznej!

OFERTA KONCERTOWA AKUSTYCZNIE

Zespół wykonuje znane i lubiane utwory w nowych, ciekawych, akustycznych aranżacjach przy akompaniamencie dwóch gitar. 60-minutowy koncert to gwarancja przeżycia niebanalnej przygody muzycznej! W swoim różnorodnym repertuarze zespół posiada liryczne i pełne kobiecych emocji utwory, ale nie brakuje również dynamicznych oraz energetycznych dźwięków. Nastrojowe brzmienie i sama obecność dziewczyn na scenie tworzą bardzo wyjątkowy klimat!

ŚWIĄTECZNA OFERTA KONCERTOWA

Tym razem zwracamy się do Państwa z propozycją oferty świątecznej. Czterdzieści pięć minut nastrojowego brzmienia z największymi hitami świątecznymi takimi jak „All I want for Christmas”, „Jingle Bells”, „So this is Christmas”, „Santa Claus is coming to town” i wiele wiele innych. Proponujemy zarówno występ akustyczny (dwie gitary lub pianino), jak również  koncert z pełnym czteroosobowym składem. Będzie kobieco, energicznie, wyjątkowo!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Girls On Fire?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com