POLECAMY

GDYBYM MIAŁ GITARĘ – Show biesiadny dla dorosłych i dzieci Występy publiczności na scenie z pomponami – układ z wodzirejem, z gitarami, w przebraniach hiszpańskich, z parasolkami, saksofonami, w zespole rockowym, pląsy na scenie lub w kole, nauka tańca hula i kankana – (publiczność tańczy na scenie prosty układ prowadzony przez wodzireja), zagadki, konkursy, występy pań w zapaskach i panów na koniach (jako furmani). Polecamy jako wesołą, kolorową, dynamiczną zabawę z ogromnie aktywnym udziałem publiczności (ŚWIETNE NA DOŻYNKI !).

URSZULA PAKUŁA, absolwentka łódzkiej Akademii Muzycznej, autorka piosenek, tekstów i scenariuszy do programów edukacyjno-muzycznych dla dzieci i młodzieży i dorosłych proponuje w roku 2009 atrakcyjne koncerty. Imprezy prowadzi zawodowo ponad 20 lat, współpracuję z młodą i doświadczoną grupą wykonawców, ma ogromne doświadczenie w pracy z publicznością. Bawienie ludzi poprzez wspólną zabawę na scenie to jej pasja.

Ukazało się już wiele kaset i CD z piosenkami artystki. Na stale współpracuje z kilkudziesięcioma przedszkolami i szkołami oraz agencjami muzycznymi w całej Polsce. Prowadzi również koncerty w centrach handlowych i promocyjne dla firm, festyny promujące zdrowie, festyny organizowane przez Policję, Straż, Wojsko (z cyklu “bezpieczne miasto”), bale karnawałowe, spotkania choinkowe, koncerty okazjonalne (historyczne i niepodległościowe). Prowadzi również biesiady dla dorosłych ”show w wykonaniu publiczności!”. Zagrała tysiące imprez dla dzieci. Jest wodzirejem na balach dla dorosłych.

Chcesz zorganizować Biesiadę z Ulą Pakułą?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com