POLECAMY

Gabriel Piotrowski to młody i ambitny tancerz, członek białostockiej grupy Fair Play Kwadrat. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 8 lat, kiedy mama wysłała go na lekcje tańca towarzyskiego. Po prawie 9 latach przypadkiem trafił do studia tańca Fair Play, gdzie z uporem zaczął uczyć się nowych technik. Dzięki zapałowi i ciężkiej pracy trafił do 3 edycji programu You Can Dance, w którym doszedł do ścisłego finału. Od tamtej pory wziął udział w wielu pokazach, spektaklach oraz eventach tanecznych, m. in.:
– Piła RYTM ULICY 2008 – 1 miejsce formacje
– Piła RYTM ULICY 2009 – 1 miejsce formacje
– Łomża WIRUJĄCA STREFA 2009 – 2 miejsce formacje,
– MISS SUPRANATIONAL 2010 – choreograf, tancerz, sędzia
– Marina PEPPER MINT video clip 2010 – tancerz
– Spektakl IMPONDERABILIA Giesen Niemcy 2010 – tancerz
Gabryś jest osobą bardzo wesołą i energiczną, emanuje humorem i stara się zarazić wszystkich miłością do tańca i muzyki. Najlepiej czuje się w new age’u, jednak wciąż uczy się innych styli i technik, co pozwala mu rozwijać się wszechstronnie. Przez kilka lat trenował akrobatykę i Le Parkour, dzięki czemu niekiedy wplata w swoje pokazy widowiskowe elementy. Największą inspiracją jest dla niego sama muzyka, a najlepsze pomysły przychodzą mu do głowy w pociągach. Gabryś oprócz tańca rozwija również swoje umiejętności aktorskie grając w nowym sezonie serialu Tancerze.

Chcesz zorganizować występ Gabriela Piotrowskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com