POLECAMY

Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kroplą deszczu”. Piosenka ta stałą się ogromnym przebojem – do dzisiaj jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych, zaś sam artysta stał się objawieniem wśród polskich wokalistów. Fleszara uznano za najlepszy debiut 1999 roku. Został nominowany do Fryderyka, odebrał dwa Play Boxy, Złoty mikrofon POPCORNU i tytuł Najlepszego Polskiego Wokalisty. Ma na swoim koncie trzy albumy „Niespokojny”, „Niespokojny 2” oraz najnowszy „Pełnia”. Na każdej płycie można znaleźć przeboje wylansowane w polskich mediach: „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba”, „Niespokojny”, „Gdzie jesteś dziś”, „Kto panem, kto sługą”. Przebój „Droga donikąd” promował film „Sezon na leszcza”, w którym Gabriel Fleszar zagrał główną rolę obok Bogusława Lindy oraz Anny Przybylskiej. Artysta występuje na wielu koncertach w kraju i za granicą. Śpiewa i gra na żywo (100% live) z towarzystwem znakomitych muzyków.

Artysta gromadzi na swoich koncertach tysiące fanów, a sam koncert jest profesjonalnym energicznym widowiskiem na najwyższym poziomie.

Chcesz zorganizować koncert Gabriela Fleszara?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com