POLECAMY

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter. Gwarantują ekskluzywną oprawę muzyczną eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco. Funky Town to doskonałe brzmienie w 100% na żywo.
Są zespołem uniwersalnym i elastycznym. Potrafią z powodzeniem poprowadzić imprezę taneczną w stylu disco/funky, natomiast bardziej wymagającym słuchaczom mogą zaoferować nastrojowy koncert w klimacie jazz i soul. Bez względu na to, na jaką formę oprawy Państwo się zdecydują, ich zaangażowanie będzie jednakowe.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Funky Town ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com