POLECAMY

Szukasz fotobudki na swoją imprezę? Postaw na doświadczenie i kreatywność. Funbox Media sprawi, że Państwa event będzie niezapomnianym wydarzeniem, a wspomnienia pozostaną na najwyższym poziomie. Są fotobudki i jest FUNBOX-MEDIA!

Fotobudka to innowacyjne oraz proste w obsłudze urządzenie. Dzięki ekranowi dotykowemu możecie nią sami sterować. Sercem udostępnianego urządzenia jest lustrzanka cyfrowa, a za natychmiastowy wydruk zdjęć odpowiada termosublimacyjna drukarka fotograficzna. Zdjęcia z fotobudki mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Na każdym zdjęciu można umieścić logo Państwa firmy lub wybrane hasła reklamowe, dzięki czemu odbitki zawsze będą przypominać o świetnej zabawie z Państwa marką.

MAGIC MIRROR to najnowocześniejsze urządzenie prosto z USA. Tafla lustra to duży interaktywny ekran dotykowy z intuicyjną obsługą. Po wykonaniu zdjęć można je podpisywać pisząc palcem po ekranie, a już po kilkunastu sekundach są gotowe wydruki. To innowacyjne rozwiązanie, które jest ogromną atrakcją dla gości. Mogą oni na przykład poprosić spotkanego celebrytę o wspólne zdjęcie i autograf na nim, a także sami personalizować swoje foto. Na fotografiach można również umieścić logo Państwa firmy. Zaskoczenie wśród gości oraz utrwalenie Państwa marki kojarzące się z pozytywnym wydarzeniem to świetny pomysł na nowoczesną i kreatywną reklamę!

Chcesz zaangażować Funbox Media?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com