POLECAMY

Nieskończenie subtelny i tajemniczy – taki właśnie jest fraktal, twór matematyczny, od którego zespół Fractal Ensemble wziął swoją nazwę. Struktura fraktalna wzbudzająca wiele emocji wśród naukowców jest równie intrygująca jak struktura muzyki XVII i XVIII wieku. To właśnie muzyka dawna w swej bogatej architekturze, przepełniona mozaikami kontrapunktów i kontrastującymi afektami pasjonuje zespół. Brzmienie fletu traverso, violi da gamba i klawesynu – czołowych instrumentów z epoki, pozwoli nam przenieść się do najznakomitszych kościołów i pałaców Francji, Niemiec, Anglii czy Włoch.

Fractal Ensemble to zespół specjalizujący się w interpretacji muzyki baroku. Swoje umiejętności doskonalił pod okiem tak znakomitych artystów jak Barbara Maria Willi, Marek Toporowski, Michael Schmidt Casdorff czy Petr Wagner. W skład zespołu wchodzą absolwentki kierunków instrumentalnych kierunkach związanych z interpretacją muzyki dawnej akademii muzycznych w Katowicach, Krakowie i Bydgoszczy.

Posłuchaj utworu.

Posłuchaj utworu.

Posłuchaj utworu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Fractal Ensemble?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com