POLECAMY

Zespół Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Wielobarwne struktury rytmiczne powoływane są do życia jako wibracja powietrza i ciała. Energetyczne rytmy w klimacie podzwrotnikowym. Zespół koncertuje już 15 lat i ma w swoim bagażu niemało doświadczeń. Fascynacja afrykańską muzyką i tańcem prowadzi co poniektórych jego członków aż do źródeł na Czarnym Lądzie.

Grupa prowadzi autorskie warsztaty gry na bębnach afrykańskich dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, przez młodzież, dorosłych, aż po seniorów. Charakter i przebieg warsztatów artyści dostosowują do wieku i stopnia zaawansowania uczestników. Posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i dokładają starań, by każde spotkanie było wartościowym, inspirującym i przyjemnym doświadczeniem.

Ze swoimi warsztatami docierają do wszystkich miejscowości w Polsce. Zapewniają instrumenty dla uczestników warsztatów. Prowadzą zajęcia w języku polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim oraz francuskim.
Warsztaty mogą być przeprowadzone:

  • w centrach kultury i instytucjach kulturalno-oświatowych,
  • w szkołach i przedszkolach,
  • podczas różnego rodzaju imprez miejskich, takich jak: dni miasta, pikniki rodzinne, jarmarki, festiwale oraz juwenalia,
  • w hotelach,
  • podczas imprez firmowych i integracyjnych, szkoleń, a także konferencji (team building),
  • podczas imprez sportowych: maratonów, półmaratonów, biegów sportowych, wyścigów kolarskich i innych wydarzeń sportowych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Foliba?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com