POLECAMY

Zespół powstał w 2005 roku w Katowicach. Liderem i założycielem jest Piotr Kupicha. W 2007 roku zespół otrzymał nagrody Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival 2007, gdzie rywalizował z takimi wykonawcami jak: Emmanuel Moire, Sophie Ellis-Bextor, Monrose, The Cloud Room, Thierry Amiel i September. 26 października tego samego roku ukazał się debiutancki album grupy Feel.
W roku 2008 zespół otrzymał 4 nominacje do Fryderyków, jednak wygrał tylko w kategorii nowa twarz fonografii (zwycięzca wybierany poprzez głosowanie sms). Tego samego roku na 45. KFPP w Opolu zespół został nominowany w czterech kategoriach, z czego w dwóch kategoriach wygrał – Płyta roku (30 tys. głosów) i Zespół roku (35 tys. głosów). Dodatkowo otrzymał też SuperJedynkę w kategorii Super występ za wykonanie na żywo piosenki „Jak anioła głos”.
Ich debiutancki album Feel otrzymał status Diamentowej Płyty.
Największe hity: „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co Cię stać”, „Jak anioła głos”, „Pokonaj siebie”, „W odpowiedzi na Twój list”.

Chcesz zorganizować koncert zespołuFeel?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com