POLECAMY

Fair Play Quartet to zespół działający na pograniczu muzyki rozrywkowej i klasycznej specjalizujący się w wykonywaniu muzyki pop na instrumentach smyczkowych. W repertuarze posiada także wyjątkowe utwory muzyki klasycznej, np. Fugi Bacha 
czy Preludia Chopina. Artyści koncertują na całym świecie m.in. w Niemczech, Chinach, Słowenii, Katarze czy Litwie. Zespół występował na osobiste zaproszenia znamienitych osób i instytucji jak Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Emir Kataru oraz Ambasady i Instytuty Polskie na świecie.

Fair Play Quartet jest cenionym zespołem sesyjnym, który ma ogromne doświadczenie w pracy studyjnej. Kwartet współpracował z Haliną Mlynkovą, Januszem Radkiem, Mariką, Gabą Kulką, Kari Amirian, Grażyną Łobaszewską, Ewą Błaszczyk, Robertem Janowskim, Izą Kowalewską, , światowej sławy duetem DJ-skim ‘Catz ’n Dogz’, Jarkiem Wistem, Anną Hawkins (Nowa Zelandia) Nagrywa także muzykę do filmów i reklam. Na stałe współpracuje z TVP (Jaka to melodia, Przebojowa noc, Złota sobota) a także Julią Marcell, Jerzem Igorem, warszawskimi teatrami – Studio Buffo, Rampa.

W kwietniu 2014 roku kwartet odbył dwutygodniową trasę po Chinach, podczas której zagrał 6 koncertów dla ponad 7000 osób, w ultranowoczesnych salach koncertowych. Trasa okazała się ogromnym sukcesem i odbiła szerokim echem w chińskich i polskich mediach. W grudniu 2013 Fair Play Quartet wydał autorską płytę “Kolędy | Carols” z unikalnymi aranżacjami polskich kolęd.
Obecnie Fair Play Quartet pracuje nad płytą z aranżacjami piosenek Michaela Jacksona.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Fair Play Quartet? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com