POLECAMY

Formacja Failies powstała w sierpniu 2008 roku. W aktualny skład zespołu wchodzą: Krzysztof Wróblewski, Marcin Klimek, Anna Krasowska oraz Kamila Kępka. Zespół Failies to twórcy takich hitów jak „Imprezy czas”, „Weekendowe party”, „Dotyk”. W styczniu 2011 roku do zespołu dołączyły dwie młode utalentowane tancerki Ania i Kamila – statystki serialu „Życie nad rozlewiskiem” oraz różnych reklam.

Koncert zespołu Failies to 80-minutowy show naładowany energią unikalnymi układami choreograficznymi przygotowanym przez zawodowych tancerzy.

Do każdej imprezy podchodzą indywidualnie (repertuar dobierany jest dla starszych i młodszych słuchaczy). Zespół po kilku latach działalności na rynku muzycznym ma za sobą wiele zdobytych nagród i wyróżnień. Najważniejszymi wydarzeniami było uczestnictwo na trzech Ogólnopolskich festiwalach Disco Polo i Dance w Ostródzie oraz debiut na festiwalu Disco Bandżo w Koszalinie w 2010 roku. Ich utwory ukazały się na wielu składankach w Polsce.
Największy rozgłos przyniósł im rok 2010, gdy na rynku muzycznym ukazał się utwór „Dotyk”. Podbijał on listy przebojów i serca słuchaczy. Utwór ukazał się w kilku wersjach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Failies?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com