POLECAMY

Zespół EXTAZY powstał w 2009/10 r., lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji STARS, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją STARS rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą MATRIX. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. „Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. MATRIX z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chudziński stworzył nowy zespół o nazwie EXTAZY. Rok 2009/10 był okresem przełomowym dla zespołu. EXTAZY pracowało nad swoją debiutancką płytą. W tym czasie związał się z Wydawnictwem Muzycznym Poparazzi.

11 kwietnia 2011 odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. „Powiedz powiedz, co cię kręci”. Na krążku znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixów. Megaprodukcją okazała się piosenka pt. ,,Smakować będę cię”, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem, a także nie codziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy wzrasta.

Wakacje 2012 były obfite w nowości od Extazy na światło dzienne ukazał się kontrowersyjny singiel pt kakao”, który nie tylko podbił klubowe parkiety w Polsce, ale ukazał się także w Korei Pd.

Złotym strzałem stal się jednak utwór „Buzi to za Mało”. Wprowadził zespół na salony, a sam utwór stał się megahitem znanym na cały kraj. W roku 2013 powstał 2. krążek zespołu pt. ,, Z ą jedyna”, na którym oprócz ,,Kakao” i ,, Buzi to za Mało” powstały takie przeboje jak ,,Możesz płakać” czy kontrowersyjne ,,Jedziesz”.

Ostatni singiel, który wyszedł nakładem Wydawnictwa Muzycznego Poparazzi była piosenka pt: „Dziewczyno Idealna”. Ona również podbiła serca słuchaczów stając się hitem, osiągając kilka milinów wyświetleń na YouTube.

Rok 2014 /15 to okres ogromnych zmian dla formacji i samego lidera. Związanie się z potentatem muzyki Disco – Dance, a mowa o Wydawnictwie Muzycznym Green Star, rozwinęła skrzydła zespołowi. Powstały takie hity jak „Kocham twoje oczy” czy „Tylko moja dziewczyna”. Singiel z tymi utworami rozszedł się jak świeże bułeczki, a piosenki zaprezentowane na największym festiwalu sylwestrowym telewizji Polo TV sprawiły, iż grupa stała się czołowym zespołem w branży muzycznej owego gatunku.

W maju 2015 ukazał się kolejny singiel pt: „Nektar z banana”. Na którym oprócz tytułowej piosenki znalazł się duet Kamila z Marcinem Millerem liderem grupy Boys. pt: „W oczach niebo”.

Skład zespołu przechodził kilka razy metamorfozę. Od 2 lat obok Kamila goszczą 2 przepiękne dziewczyny: Agnieszka Matusiak oraz Magdalena Tyrała. Swoim urokiem i wdziękiem powodują, iż męskie grono fanów szaleje na ich punkcie. Świetnie tańczące dziewczyny w okrojonych strojach nadają smaku zespołowi.

Występujące na scenie trio świetnie się ze sobą komponuje, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc grupa coraz więcej koncertuje nie tylko w ojczystym kraju, ale również dla Polonii w Norwegii, Irlandii, Holandii, Niemczech czy USA.

Chcesz zorganizować koncert Extazy? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com