POLECAMY

EXAITED – polski duet, który tworzy Agnieszka Drewnicka i Tomasz Sidoruk. Grupa EXAITED rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, ale dopiero rok 2008 i debiut na scenie  wielkiej imprezy Radia Eska “Hity na czasie” stał się oficjalnym początkiem w świecie muzyki club i dance. Singiel “We Can Dance” nagrany przy współpracy z Alchemist Project zaowocował wysoką pozycją na listach najchętniej granych utworów w wielu stacjach radiowych (m.in. Radio Eska, Planeta FM, RMF MAXX).
EXAITED koncertuje w wielu miejscach Polski zdobywając przychylność publiczności. Swoistą wizytówką grupy stanowi choreografia, w której utalentowani tancerze prezentują nowoczesne style taneczne (house, electro i new style).
Brzmienie zawsze stanowiło i stanowi jeden z najważniejszych elementów twórczości zespołu. Dużą uwagę skupiają na tworzeniu utworów opartych na własnych pomysłach.  Muzycy cały czas szukają charakterystycznych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić ich nie tylko aranżacyjnie, ale też wokalnie. Koncert pełen tanecznej energii przeznaczony jest dla dużych sal koncertowych, klubów, dyskotek i imprez plenerowych. Dynamiczna warstwa brzmieniowa uzupełniona o widowiskowe show taneczne, (mieszanka stylów house, electro, new style)doskonale wpasowują się w repertuar polsko – angielski. Zespół Exaited mogliśmy zobaczyć w Hitach na Czasie 2008 i 2009 organizowanych przez Radio Eska i TVP 2
Do największych Hitów zespołu należą : “We can dance” , i “Show me your affection”, które były chętnie prezentowane na listach muzycznych czołowych stacji radiowych w Polsce.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Exaited?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com