POLECAMY

Formacja EX-VIBE gra, komponuje, tworzy muzykę disco polo oraz dance. Zespół powstał 13.06.2014 w miejscowości Redło. Formacja została założona przez głównego wokalistę i producenta  ADAMA ŁUCZAKA.  Początki były trudne. Był tylko wokalista, który musiał sam nadrabiać na scenie, który nie miał jeszcze nikogo obok siebie. Po roku działalności muzycznej do zespołu dołączyły dwie tancerki Ania Mierzwa oraz Jessica Grulkowska, a po następnym roku artystycznej pracy muzycznej w zespole został zatrudniony DJ Krzysztof Topolski, który jest z nimi do dziś. Zespół prężnie pracuje i szybko zdobywa fanów oraz jest rozpoznawalny na całej Polsce dzięki emisji teledysku na czterech kanałach muzycznych.

Po dwóch latach ciężkiej pracy zagrali już ponad sto koncertów, brali też udział w licznych wywiadach oraz zagościli w telewizji z teledyskiem do piosenki „Ciebie szukam”, który jest emitowany na czterech kanałach muzycznych: IT, POWER TV, DISCO POLO MUSIC, POLO TV.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ex-Vibe?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com