POLECAMY

„Piwa Świata” to idealny sposób na uatrakcyjnienie dowolnego spotkania firmowego – konferencji, sympozjum, czy spotkania integracyjnego. Jest to także, sam w sobie, doskonały pomysł na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie, a w nim:

– kurs kiperski,

– specjalnie dobrany zestaw oryginalnych piw,

– prezentacja surowców z których powstaje piwo,

oraz

– skąd się wzięło piwo,

– z czego i jak powstaje oraz jakie są jego rodzaje,

– skąd się bierze piana i czy każde piwo się pieni,

– z czego je pić, jak schłodzić i nalewać,

– do jakich potraw serwować piwo,

– kosmetyki inspirowane piwem,

– konkursy z nagrodami,

a wszystko to okraszone anegdotami, ciekawostkami i krztyną dobrego humoru.

Przekonaj się jak smakują piwa z różnych stron świata:

–  weissbier,

– stout,

– pilzner [pils],

– lambic,

– ale,

– piwo trapistów, oraz inne piwne specjały

„Co pijał SZWEJK?” to event, którego uczestnicy biorą udział w błyskawicznym kursie kiperskim oraz poznają surowce i sposoby wytwarzania piwa. Goście uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu czeskich piw, odbiegających od stereotypu „pilzneńskie, jasne z pianą”, poznają sposoby serwowania piw oraz biorą udział w quizie sensorycznym, wykorzystując poznaną wiedzę kiperską.

Meldujemy posłusznie, że goście biorą także udział w spotkaniu z dobrym wojakiem SZWEJKIEM, który wodzi ich po piwnych meandrach Czech i zachwala m.in.: … piwne łaźnie.

„Co pijał SZWEJK?” to idealny sposób na uatrakcyjnienie dowolnego spotkania firmowego – konferencji, sympozjum, czy spotkania integracyjnego. Jest to także, sam w sobie, doskonały pomysł  na niezobowiązujące spotkanie towarzyskie.

„Piwa dla Pań” to event, którego uczestniczki biorą udział  w błyskawicznym kursie kiperskim oraz poznają surowce i sposoby wytwarzania piwa. Panie uczestniczą w smakowaniu specjalnie dobranego zestawu „kobiecych” piw, poznają nowatorskie trendy komponowania koktajli z udziałem piwa, sposoby serwowania piw oraz komponowania piw z potrawami. Poznają „kobiece” wątki historii piwa i piwnych obyczajów,  z uwzględnieniem roli piwa jako kosmetyku oraz sięgną po oryginalną linię piwnych kosmetyków inspirowanych przez naturę.

Chcesz zorganizować Event degustacyjny „Piwa Świata”? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com