POLECAMY

Estera Naczk to wokalistka jazzowa, swingowa i soulowa. Wraz z zespołem Nasty Ladies nagrała autorską płytę pt. „Dwie twarze”. Jest także autorką tekstów i muzyki, wystąpiła w półfinale programu „Mam Talent!”, była wokalistką Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej i grupy jazzu tradycyjnego Dixie Band, z którą nagrała płytę „Dwa światy” (kilkanaście pięknie zaaranżowanych standardów jazzowych). Estera to osoba o niezwykłej osobowości i charyzmie scenicznej. Jest wykwalifikowanym nauczycielem śpiewu, muzykiem, a jej szkoła śpiewu estradowego, która działa w kilku miastach w Polsce, jest już zauważana na terenie całego kraju, dzięki sukcesom podopiecznych.

Najchętniej wykonuje swingowy repertuar i czuje się świetnie w minimalistycznym akompaniamencie. Pracuje nad solowym krążkiem i autorskim repertuarem. Na koncercie akustycznym pt. „Pamiętniki” akompaniować jej będą wspaniali muzycy: na fortepianie Czarek Górski, na gitarze akustycznej Waldemar Zieliński.

Zobacz także:

„Piosenki naszych rodziców”,
EME Retro,
Nasty Ladies,
Dixie Band.

Chcesz zorganizować koncert Estery Naczk ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com