POLECAMY

En la Sombra Trio to grupa pochodząca z Poznania, prezentująca największe przeboje muzyki Ameryki Łacińskiej, tworzony przez: Hectora Enrique Bravo Churę (śpiew, gitara), Wojciecha Kubiaka (gitara) i Krzysztofa Banacha (instrumenty perkusyjne). W repertuarze nie brakuje największych przebojów kojarzonych przez polską publiczność, jak: „Cancion del Mariachi”, „La Bamba”, „Porque te vas”, „Tequila”, „El Porompompero”, „Guantanamera” czy „La Cucaracha”.
Program zespołu En la Sombra Trio doskonale sprawdza się zarówno w konwencji kameralnego koncertu klubowego, jak i jako występ galowy. Częstym gościem muzykującym z grupą jest Helton Santos (gitara basowa, śpiew). Możliwa jest rozbudowa składu od standardowego trio do kwartetu, a nawet kwintetu, wzbogacająca występ o kolejne gitary i wokale. Ta elastyczność sprawia, że zespół z powodzeniem wypełni program każdego koncertu.
Zespół do zabawy przy latynoskich rytmach włącza publiczność, a narracja koncertu w wykonaniu Hectora Bravo Chury to gwarancja wielu ciekawostek na temat wykonywanych utworów i kultury Ameryki Łacińskiej.

Chcesz zorganizować koncert zespołu En la Sombra Trio ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com