POLECAMY

Idea projektu Kasia & Paula zrodziła się w grudniu 2004 roku. Twórczynią i założycielką zespołu jest znana i utalentowana, młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert. Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. Dwa instrumenty, dwa światy – ogień i woda muzycznej przestrzeni.

Niedawno Kasia Szubert zaprosiła do współpracy zdolną i obiecującą poznańską harfistkę Paulinę Antkowiak, która jest posiadaczką nietypowego instrumentu, jakim niezaprzeczalnie pozostaje harfa elektryczna. Instrument ten posiada zmodyfikowane parametry dźwiękowe i techniczne dzięki którym doskonale koresponduje muzycznie ze skrzypcami elektrycznymi.

Styczeń i luty 2005 roku to okres intensywnej pracy i prób nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, ale również nad choreografią i ruchem scenicznym. Albowiem Kasia & Paula to nie tylko – choć przede wszystkim muzyka, ale w znacznej mierze niewiarygodne, zapierające dech stroje, taniec, śpiew, słowem – prawdziwy show!

W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata.

W ofercie:

Opcja 1 – ELECTRICA DUO – KASIA & PAULA.

Opcja 2 – ELECTRICA LASER VIOLIN – KASIA SZUBERT: Jedyny w Polsce laserowy smyczek, SHOW ok. 25 min. Oprawa laserowa, pirotechnika, ognie, ekran wodny i ewentualne inne komponenty do omówienia pod względem finansowym. W opcji zawarta jest harfa laserowa i smyczek laserowy.

Opcja 3 – ELECTRICA LASER VIOLIN – KASIA SZUBERT – SOLO. Dynamiczny i żywiołowy koncert lub 2 sety pełne energii w wykonaniu najpopularniejszej polskiej skrzypaczki.

Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości i wdzięku. To szalona i niezapomniana podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi i spontanicznymi dziewczynami, którym obce są rutyna i nuda… Przekonajcie się sami, do zobaczenia na koncertach!

Chcesz zorganizować koncert Electrica Duo?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com