POLECAMY

EL SAFFRON to wielkie odkrycie ostatnich miesięcy i dowód na to, że akustyczny zespół grający muzykę sefardyjską i hiszpańską jest  w stanie podbić serca całej rzeszy słuchaczy. To suma pasji, talentów, wykształcenia, doświadczenia, marzeń, ciężkiej pracy i zbiegu szczęśiwych okoliczności. EL SAFFRON wykonuje tradycyjne pieśni sefardyjskie, a także utwory Yasmin Levy we własnych aranżacjach.

Wokalistki to trzy fantastycznie uzdolnione i charyzmatyczne siostry Szafrańskie, w tym bliźniaczki, śpiewające w trójgłosie, grające na instrumentach: Izabela Szafrańska – liderka i główna wokalistka, jej bliźniacza siostra Laura Szafrańska – wokalistka i altowiolistka oraz Gabriela (Szafrańska) Bończak – wokalistka, skrzypaczka. Aktualnie, pomiędzy koncertami, grupa pracuje nad własnym repertuarem. “El Saffron” w języku hiszpańskim znaczy “szafran”. Związku z nazwiskiem solistek trudno nie zauważyć.

EL SAFFRON jak burza przeszedł do ścisłego finału szóstej edycji programu TV Polsat „Must Be The Music. Tylko Muzyka” (jesień 2013) podbijając serca nie tylko polskiej publiczności, ale także i jurorów.

Koncert zespołu El Saffron to ambitna, chwytająca za serca i przenosząca w inny świat podróż. To muzyka doskonała na koncerty na dużych i małych scenach, w teatrach, salach koncertowych, jak i kameralnych klubach, czy na firmowych eventach.

Czas trwania koncertu to ok. 90 minut.

Chcesz zorganizować koncert zespołu El Saffron?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com