POLECAMY

Zespół „DWIE KORONY” gra przeboje jednego z liderów zespołu Czerwone Gitary – Krzysztofa Klenczona. Tworzą go zawodowi muzycy, którzy nagrali bardzo dużo swoich autorskich płyt i występowali na wszystkich kluczowych festiwalach muzycznych w naszym kraju. Setki koncertów w kraju, trasy koncertowe dla Polonii za granicą, teledyski emitowane w TVP 3, Polsat 2, TV 4, płyta wydana wspólnie z Polskim Radiem w Katowicach prezentująca największe przeboje Krzysztofa w wersji akustycznej – to tylko część dorobku artystycznego „Dwóch Koron”. Do koncertów zespół został przygotowany przez Janusza Kondratowicza, autora tekstów większości przebojów Krzysztofa K. Grupa zapraszana jest często na prestiżowe imprezy poświęcone pamięci tego wielkiego artysty (imprezy okolicznościowe w Szczytnie, otwarcie ulicy Krzysztofa Klenczona w Warszawie).

Koncert zespołu podzielony jest na dwie części:

W pierwszej części największe przeboje KRZYSZTOFA KLENCZONA w formie zbliżonej do oryginałów, m.in. Moda i miłość, Matura, Nikt na świecie nie wie, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż, Powiedz stary gdzieś ty był.

Druga część to przeboje Czerwonych Gitar w melodyjnych aranżacjach muzycznych, m.in. Niebo z moich stron, Ciągle pada, Dozwolone od lat 18, Nie zadzieraj nosa, Anna Maria, Płoną góry, płoną lasy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dwie Korony?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com