POLECAMY

Duo-Fix tworzą Irena i Mariusz Kmieć. Są absolwentami Akademii Muzycznej w Katowicach. Działalność koncertowo-estradową rozpoczęli w 1992 roku. Ich historia artystyczna to ponad 1000 występów na scenie. Przedstawienia, zabawy muzyczne i imprezy dla dzieci na estradach całej Polski. Publiczność dziecięca należy do najbardziej wymagającej. Dlatego szczególnie dbają o wysoki poziom swoich artystyczny produkcji. Nie ma znaczenia czy występują dla 10, 100 czy 1000 dzieci. Każdy występ jest dla nich wielkim przeżyciem, a uśmiech i zadowolenie dziecka nagrodą o jakiej marzy każdy artysta.

Ich programy mają formę interaktywnej zabawy z dziećmi, w której umiejętnie starają się łączyć muzykę, piosenki, dialogi, zabawę i konkursy. Szczególną uwagę zwracają na estetykę strojów w i rekwizytów, profesjonalizm muzyczny oraz kulturę przedstawień. Długoletnie pedagogiczne i artystyczne doświadczenie sprawia, że każda publiczność traktowana jest w sposób niepowtarzalny, a znakomity kontakt z dziećmi stwarza atmosferę autentycznej radości i zabawy. Prawdziwą atrakcją każdego programu są spontaniczne występy dzieci wraz z artystami na scenie.

Propozycje DUO-FIX:
Przygody Pędziwiatra – estradowe przedstawienie muzyczne
Kabarecik klauna Tirulka – program estradowy (premiera 2006)
Show z Bubusiem – program estradowy
Kolorowy świat clowna Tirulka – zabawy plenerowe z clownem
Gdzie jesteś Mikołaju – sceniczne przedstawienie muzyczne
Przyjedź do nas Mikołaju – program estradowy
Karnawałowe szaleństwo – bale karnawałowe z niespodzianką
Zimowy śniegoland – zimowy program estradowy
Konferansjerka imprez dziecięcych – festiwale, przeglądy, koncerty
Bubuś i jego przyjaciele – program dla przedszkoli
Lekcje na wesoło – program dla klas I-III szkoły podstawowej.

Chcesz zorganizować występ grupy Duo-Fix?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com