POLECAMY

Duet Niebanalny czyli MAGDA i WOJTEK. Oboje z branżą muzyczną związani są od dawna – a może od zawsze… Prywatnie dobrzy znajomi, natomiast w duecie stanowią dwa elementy składowe piosenki – muzykę i tekst. Więcej o nich: Magda z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na gitarze, za nią Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia zakończona dyplomem. Swoją przygodę na scenie rozpoczęła w wieku 15 lat współtworząc zespół z bratem. W tej formacji jako wokalistka odwiedziła wiele klubów, dyskotek, festiwali, jak również innego rodzaju imprez, zaczynając od tych najmniejszych. Mimo niedługiej przerwy w działalności związanej z muzyką, wciąż jest rozpoznawalna przez fanów. Magda nie mówi więcej o sobie prócz: „życiem moim jest muzyka, lecz nie najważniejsza jest”.
Wojtek znany pod pseudonimem Jam-Boxx od 2001 roku działa muzycznie. Jam-Boxx to nie tylko studio muzyczne, w którym Wojtek tworzy aranżacje dla innych wykonawców. Jego produkcje, które osiągnęły sukces to m.in. remix Eskowej wersji Bum-Kanikuły, materiały Marcina Siegieńczuka. Autorami remixów, które wykonał w polskim dance są formacje: Dance Express, Long Junior, Sumptuastic i wielu innych. Pod pseudonimem Jam-Boxx, członek duetu realizował własne projekty na scenie jak również gościnnie m.in. z Toledo i Antares.
W DUECIE tym dwie różne osobowości, w działaniu z pasji dla rozrywki własnej i publiki stali się NIEBANALNI! Odzwierciedlenie-w muzyce, tekstach, na scenie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Duet Niebanalny?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com