POLECAMY

NAJBARDZIEJ ROZŚPIEWANY POLSKI ZESPÓŁ REGGAE! Dubska to najbardziej rozśpiewany zespół reggae w Polsce. Ich piosenki to przebojowe, przepełnione pozytywną energią reggae z pulsującą sekcją rytmiczną i sekcją dętą, która od początku istnienia kapeli odgrywa w niej dużą rolę. Dubska śpiewają o życiu: o miłości, nadziei, wolności, a przede wszystkim o poszukiwaniu własnej drogi do szczęścia i spełnienia w galopującym świecie. Robią to w sposób prosty, komunikatywny z dużą dozą humoru i dystansu do samych siebie.

Zespół sięga po różne odmiany reggae: od skocznego ska, przez kołyszące reggae po mistyczny dub. Piosenki są przesiąknięte klimatem „miejskiego folku”, opowiadają historie z życia wzięte: wesołe i smutne, komiczne i romantyczne w myśl zasady, że „to co zwykłe jest genialne”.

Dubska to bogaty 9-osobowy skład z sekcją dętą i 3 wokalistami: Dymitrem Czabańskim, Marcinem Muszyńskim i Dianą Rusinek, którzy często śpiewają razem tworząc ciekawe harmonie.

Zespół ma na koncie kilkaset koncertów, w tym wielokrotne występy na czołowych polskich festiwalach takich jak choćby Przystanek Woodstock, czy największe festiwale reggae.

Koncerty Dubska to rozkołysana i taneczna zabawa na najwyższym poziomie. Zespół gra własne kompozycje, ale i nie stroni od niekonwencjonalnych coverów. Na koncertach furorę robią ich wersje przebojów m.in. Tiny Turner, Boba Marleya, Everly Brothers czy UB40.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dubska?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com