POLECAMY

Dreaming Ukulele Trio to nowa formacja na rynku muzycznym, jednak tworzą ją muzycy o sporym dorobku artystycznym, laureaci wielu nagród muzycznych i stali bywalcy klubów jazzowych. Jako trio nie posiadają jeszcze wielu sukcesów jednak wysoka kultura muzyczna i pasja z jaką grają sprawia, że publiczność opuszcza sale koncertową nucąc usłyszane melodie długo pozostając w klimacie „marzącego ukulele”. Niewątpliwym atutem koncertu, oprócz wysokiego poziomu artystycznego, jest klimat tworzony przez delikatne i nastrojowe brzmienie ukulele (wzorowane na muzyce legendarnego Herba Ohty San) połączony z domieszką swingu. Program koncertu składa się z największych standardów jazzowych oraz najsłynniejszych przebojów muzyki hawajskiej, latynoskiej i flamenco z lat 20. i 30. XX w. Dreaming Ukulele Trio to znakomita propozycja na kameralne koncerty w klubach, na małych estradach, czy też jako „muzyka w tle” na wszelkiego rodzaju wernisażach czy spotkaniach-bankietach.

Koncert zatytułowany „DREAM A LITTLE DREAM” wykonywany na jednym z najmniejszych instrumentów strunowych na świecie – na ukulele. Program koncertu składa się z największych standardów jazzowych oraz najsłynniejszych przebojów muzyki hawajskiej, latynoskiej i flamenco z lat 20. i 30. XX w. Niewątpliwym atutem koncertu, oprócz  wysokiego poziomu artystycznego, jest klimat tworzony przez delikatne i nastrojowe brzmienie ukulele (wzorowane na muzyce legendarnego Herba Ohty San) połączony z odrobiną swingu. Dreaming Ukulele Trio to znakomita propozycja na kameralne koncerty w klubach, na małych estradach, czy też jako „muzyka w tle” na wszelkiego rodzaju wernisażach czy spotkaniach-bankietach. Słuchając koncertu przywołujemy obraz Marilyn Monroe z filmu „Pół żartem, pół serio” czy Elvisa Presleya w „Blue Hawaii”, śpiewających i grających właśnie na tym małym instrumencie.

W programie koncertu można usłyszeć m.in.  Georgia on my mind i Stardust (Hoagy Carmichael),Moonlight Serenade (Glenn Miller), Tears (Django Reinhardt), What A Wonderful World (B.Thiele),Pink Panther (Henry Mancini),  Dream A Little Dream of me (Mamas&Papas), tango La Cumparcita(Gerardo H. Matos Rodriguez), Maria Elena (Lorenzo Barcelata), samba Brazil (Ary Barroso),Sophisticated Hula (Sol K. Bright), Guava Jam (Ka`au Crater Boys), Aloha Oe (Queen Lili`uokalani),Hawaii (legendy muzyki hawajskiej Herb Ohta San) czy Blue Hawaii oraz Hawaiian Wedding Song(znane z filmu z Elvisem Presleyem „Blue Hawaii”).

Czas trwania pełnego koncertu to około 70-80 minut + ewentualne bisy. Program wykonywany jest  w trio (ukulele, kontrabas i cajon) lub solo. Może być także wykonany z towarzyszeniem wokalistki lub tancerki hula.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dreaming Ukulele Trio?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com