POLECAMY

Dr MISIO to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”).

Dr MISIO gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i niestroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce, od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale w Jarocinie czy Woodstock.

Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie, jak i w plenerze.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Dr Misio? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com