POLECAMY

Dominika Ostałowska – aktorka telewizyjna, serialowa i teatralna. Chętnie poprowadzi spotkanie kameralne lub imprezę dla dzieci. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, z wielkim poczuciem humoru zadba o odpowiedni nastrój i energię podczas prowadzonego wydarzenia. Jest laureatką kilkunastu nagród filmowych i teatralnych, m.in. „Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza”, przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” za sezon 1998/1999 za rolę Marianny w „Opowieściach lasku wiedeńskiego” Odona von Horvatha w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie.

Najbardziej znane kreacje filmowe stworzyła w „Łagodnej” Mariusza Trelińskiego na podstawie dzieła Fiodora Dostojewskiego, „Historiach miłosnych” Jerzego Stuhra, „Wojaczku” Lecha Majewskiego oraz „Daleko od okna” Jana Jakuba Kolskiego na podstawie opowiadania Hanny Krall. Zagrała również kilkanaście ról w Teatrze Telewizji, m.in. w „Niektórych gatunkach dziewic” Domana Nowakowskiego, „Dybuku” Szymona Anskiego, „Grzechach starości” Macieja Wojtyszki oraz „Tristanie i Izoldzie” Ernesta Brylla.
W 2009 r. była członkiem jury 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2012 r. prowadziła program „Tajemnice Rezydencji”, a w 2013 r. była prowadzącą program „Stalking – zła miłość” na kanale ID. Była też ambasadorką kampanii społecznej „Stop Stalking”.

Chcesz zaangażować Dominikę Ostałowską ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com