POLECAMY

Dmuchane urządzenia rekreacyjne, na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne z udziałem dzieci i dorosłych. Gwarancja udanej i bezpiecznej zabawy, a w ofercie znajdziecie Państwo: Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód, Zjeżdżalnie, Zamki dmuchane, Suche baseny i wiele innych atrakcji. Obsługa imprez na terenie całej Polski.

DMUCHANE TORY PRZESZKÓD

Pneumatyczne Tory Przeszkód to nowość imprez integracyjnych, firmowych, pikników rodzinnych. Tory przeszkód są ogromnych rozmiarów, połączone urządzenia dają razem ponad 60 metrów toru.

Tory przeszkód składają się z wielu atrakcji, takich jak strome wejście po drabinkach, przepaść do przeskoczenia, zjazd z góry po ślizgu, przeszkody, wahadła, most do przebiegnięcia. Popularny wipeout to dmuchane kule, po których trzeba skakać, aby nie spaść na dół i przejść cały odcinek. Wipeout to urządzenia stworzone z myślą o dorosłych uczestnikach imprez, gdzie zabawa łączy się z rywalizacją.

STREFA DZIECI 

Urządzenia rekreacyjne dla dzieci typu dmuchańce, takie jak zjeżdżalnie nadmuchiwane, zamki do skakania, suche baseny z piłeczkami, aktywne centra oraz dmuchane place zabaw to atrakcje, bez których nie może się odbyć żaden piknik rodzinny ani inna impreza z udziałem najmłodszych.

IMPREZY INTEGRACYJNE, FIRMOWE, PLENEROWE, PIKNIKI RODZINNE 

Dmuchane tory przeszkód oraz dmuchańce szczególnie dobrze sprawdzają się na imprezach integracyjnych, firmowych, plenerowych tam, gdzie zabawa łączy się z dobrą zabawą. Poza imprezami plenerowymi obsługa także imprez integracyjnych w halach, salach sportowych, i innych krytych obiektach.

Imprezy typu wipeout: Wipeout Wrocław, Wipeout Poznań, Wipeout Katowice, Wipeout Warszawa, Wipeout Kraków, Wipeout Łódź, Wipeout Opole, Wipeout Gdańsk, Wipeout Bydgoszcz.

ATRAKCJE DLA DZIECI

– Zjeżdżalnie dmuchane

– Zamki dmuchane

– Suche baseny

– Dmuchane Place Zabaw

– Dmuchane aktywne centra

– Dmuchane Ringi

– Inne atrakcje dla dzieci

ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH

– Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód

– Wipeout

– Trapez

– Tarcze celnościowe

– Ruroskoczki

ZESTAWY TEMATYCZNE 

– Zestaw Galakto

– Zestaw Kredki

– Zestaw Piraci

– Zestaw Dżungla

– Zestaw Zamki

– Zestaw Sportowy

Chcesz wynająć Dmuchane Atrakcje?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com